fbpx
beta design logo ‣ Hjemmesidedesign og markedsføring bureau

Kontakt teamet I BETA

Tal med os, hvis du har spørgsmål. Du finder vores kontaktoplysninger her. Book en tid, når det passer dig, eller send os en besked direkte via formularen nedenfor.

Team member Beta design & udvikling ‣ Hjemmesidedesign og markedsføring bureau

Chrisstine

Indehaver
chrisstine@betadesign.dk
Team member Beta design & udvikling ‣ Hjemmesidedesign og markedsføring bureau

Therese

Designer
therese@betadesign.dk
Team member Beta design & udvikling ‣ Hjemmesidedesign og markedsføring bureau

Mads

Frontend udvikler
mads@betadesign.dk
Team member Beta design & udvikling ‣ Hjemmesidedesign og markedsføring bureau

Sofie

Content Manager
sofie@betadesign.dk
Team member Beta design & udvikling ‣ Hjemmesidedesign og markedsføring bureau

Simone

SOME manager
simone@betadesign.dk
Team member Beta design & udvikling ‣ Hjemmesidedesign og markedsføring bureau

Casper

Webudvikler
casper@betadesign.dk

Book et møde

Book en tid, når det passer dig, så ringer vi dig op eller sender dig en mail, hvis du ønsker at høre nærmere.

window.lintrk(‘track’, { conversion_id: 7108754 });