fbpx
beta design logo

Kontakt teamet I BETA

Tal med os, hvis du har spørgsmål. Du finder vores kontaktoplysninger her. Book en tid, når det passer dig, eller send os en besked direkte via formularen nedenfor.

Team member Beta design & udvikling

Chrisstine

Indehaver
chrisstine@betadesign.dk
Team member Beta design & udvikling

Therese

Designer
therese@betadesign.dk
Team member Beta design & udvikling

Mads

Frontend udvikler
mads@betadesign.dk
Team member Beta design & udvikling

Sofie

SOME MANAGER
mail@betadesign.dk
Team member Beta design & udvikling

Simone

SOME manager
simone@betadesign.dk
Team member Beta design & udvikling

Casper

Webudvikler
casper@betadesign.dk
Team member Beta design & udvikling

Sofie

Content Manager
sofie@betadesign.dk
Team member Beta design & udvikling

Ingelise

Madmor
mail@betadesign.dk
Beta design og udvikling

Mathilde

Content Manager
mathilde@betadesign.dk